Apple iPhone logo eSilton.pl

Poznaj smartfony Apple z Silton Electronics

Od garażu do Apple Park
Choć dziś firma kojarzy się z ogromnym kampusem znajdującym się w Cupertino w Kalifornii (USA), to pierwotnie siedzibą dzisiejszego giganta był garaż rodziców Steve'a Jobsa.
Pierwszy prototyp iPhone'a
Pierwotnie iPhone miał nazywać się... Purple. Najstarszy znany prototyp pierwszego smartfonu Apple o oznaczeniu M68/Purple2 bardziej przypomina płytę główną komputera niż telefon.
Charakterystyczna godzina
Od 2010 roku każdy nowy smartfon i tablet Apple ma na grafice reklamowej ustawioną godzinę 9:41. Pierwsze modele iPhone'a wyświetlały na zegarku... 9:42.
Previous slide
Next slide

Wysyłka z Polski, 2 lata rękojmi, faktura 23% VAT i niskie raty.

Apple iPhone

Dopracowany w każdym detalu. Do budowy telefonu wykorzystano lotnicze aluminium oraz ceramiczną ochronę wyświetlacza. Do tego zaskoczy Ciebie dopracowany aparat  i bardzo wydajna bateria.

Apple iPad

Uwolnij swoją kreatywność z urządzeniami Apple iPad. Twoja wyobraźnia jest nieograniczona, a duży wyświetlacz tabletu i dedykowane aplikacje nie pozwolą, by Twoje pomysły marnowały się.

Dedykowane akcesoria od 3MK

Nie martw się o zabezpieczenie swojego urządzenia! W naszej ofercie znajdziecie akcesoria idealnie pasujące do urządzeń Apple!


Sklep Silton Electronics jest resellerem urządzeń marki Apple iPhone.