Google Pixel Logo eSilton

Poznaj smartfony Google Pixel z Silton Electronics

Wysyłka z Polski, 2 lata gwarancji, faktura 23% VAT i niskie raty!

 

Google Pixel 8 Pro

Podobnie piękny, zauważalnie lepszy. Kolejna generacja fotograficznego flagowca z serii Pixel, którą można już zakupić w polskim sklepie Silton Electronics.

 

Google Pixel 8

Wydajniejszy, ale wciąż kompaktowy. Ósma generacja podstawowego Pixela, który czeka, żeby spotkać się z Wami w polskim sklepie Silton Electronics.

Na zamówienie: Google Pixel Fold

Wystarczy go rozłożyć, by Google Pixel Fold z klasycznego smartfonu zamienił się w Twój podręczny tablet do pracy, przeglądania treści czy multimediów.  To pierwsze tego typu urządzenie w historii serii Pixel, które w dodatku można zakupić w polskim sklepie Silton Electronics.

 

Google Pixel 7 Pro

Bestseller w Silton Electronics. Wydajne, flagowe podzespoły, doskonała jakość wykonania oraz legendarne aparaty. Sprawdź, czy flagowy Pixel 7 generacji stanie się towarzyszem Twojego życia!

 

Google Pixel 7A

Google ponownie przygotował kompaktową odmianę swoich flagowców. W czasach ogromnych wyświetlaczy, Google Pixel 7A oferuje nam 6.1″ ekran, którego rozbudowano o obsługę odświeżania obrazu do 90 Hz. Jednocześnie nie zabrakło podzespołów znanych nam z modeli 7 oraz 7 Pro z wydajnym układem obliczeniowym Tensor G2 na czele.

 

Google Pixel 7

Twój kompaktowy towarzysz życia. Genialny wyświetlacz typu OLED i niebanalny design sprawią, że spojrzysz na niego z zachwytem. To nie jest zwykły smartfon, to stylowy gadżet potrafiący pokazać pazur, dzięki układowi obliczeniowemu Tensor G2.

google-pixel-7-5g-black-3mk-hardglass-max

Dedykowane akcesoria

Nie martw się o zabezpieczenie swojego urządzenia! W naszej ofercie znajdziecie akcesoria idealnie pasujące do smartfonów Google Pixel m.in. od takich renomowanych marek, jak 3mk czy Spigen. 

Potrzebujesz ładowarki lub przewodów?


Silton Electronics jest resellerem urządzeń marki Google Pixel.

Wszelkie oferowane przez nas smartfony Pixel pochodzą z oficjalnej europejskiej dystrybucji.

Obserwuj Silton Electronics w social mediach:

Również w naszej ofercie: