Poznaj markę Samsung z Silton Electronics

Trzy gwiazdy
Dokładnie tak powinno tłumaczyć się nazwę "Samsung" na język polski. Koreańska firma powstała w 1938 roku i pierwotnie trudniła się eksportem.
Republika Samsunga
W 2012 roku Samsung odpowiadał za aż 20% PKB Korei Południowej. Niektórzy Koreańczycy uważają, że ich rodzimy gigant ma większą władzę w kraju niż prezydent.
50 milionów poszło z dymem
Kiedy w latach '90 Lee Kun-hee objął firmę po swoim ojcu, nakazał spalić sprzęt o wartości 50 milionów dolarów. Były to urządzenia tak niskiej jakości, że nowy prezes wstydził się je oferować.
Previous slide
Next slide

Wysyłka z Polski, 2 lata gwarancji, faktura 23% VAT i niskie raty!

Samsung Galaxy Z Fold5

Wystarczy go rozłożyć, by Samsung Galaxy Fold5 z klasycznego smartfonu zamienił się w Twój podręczny tablet do pracy, przeglądania treści czy multimediów.  To już piąta generacja jednego z najlepszych składanych smartfonów, które w dodatku można zakupić w polskim sklepie Silton Electronics.  

Seria Samsung Galaxy S23

Wszystko co najlepsze od Samsunga. Poznaj jedne z najpotężniejszych smartfonów 2023 roku wraz z Silton Electronics.

Samsung Galaxy Buds2

Twoja ulubiona muzyka zawsze przy Tobie w świetnej jakości, dopracowanej wraz ze specjalistami z firmy AKG. Poznaj działanie aktywnej redukcji szumów (ANC).

Silton Electronics jest resellerem urządzeń marki Samsung. Wszelkie oferowane przez nas produkty Samsung pochodzą z oficjalnej, europejskiej dystrybucji.

Pamiętaj o akcesoriach!

Może przydadzą Ci się także:

Również w naszej ofercie:

Obserwuj Silton Electronics w social mediach: