Silton Electronics gra z WOŚP!

Tematem przewodnim 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są "płuca po pandemii".

Taką kwotę uzbieraliśmy wspólnie z naszymi przyjaciółmi podczas tegorocznego finału!
0

 

Wyjątkowa aukcja charytatywna!

W tym roku Silton Electronics we współpracy z Polskim Tech YouTube ma zaszczyt przekazać na 32. Finał WOŚP coś szczególnego. 

Google Pixel 2XL Panda Teardown Project

Google Pixel 2XL był przełomowym urządzeniem w portfolio firmy z Mountain View. Smartfon wydany w 2017 roku – bezkompromisowy, elegancki, z fenomenalnym aparatem, flagowiec z krwi i kości. 

Sprzęt uwielbiany przez wielu. To od tego modelu tak naprawdę zaczęła się miłość do Pixeli, która w późniejszym czasie zaowocowała powstaniem eSilton.

Projekt zawiera urządzenie, które pochodzi z prywatnej kolekcji właściciela Silton Electronics. Urządzenie zostało przygotowane w profesjonalnym serwisie. Całość została uświetniona podpisami recenzentów z polskiego YouTube’a i zamknięta w stylowej ramie.

Kwota uzyskana ze sprzedaży przedmiotu wystawionego w tej licytacji zostanie w pełni przekazana na cel charytatywny (jakim jest 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy) i trafia ona bezpośrednio do organizatorów zbiórki charytatywnej. W tym roku celem zbiórki są “Płuca po pandemii”.

W tej akcji wsparli nas:

Bartłomiej “Nieantyfan” Zawisza
Bartek Kułakowski z kanału “Mobileo”
Dawid Kosiński z “Kanału o Technologii”
Łukasz “Majster Pirzu” Pietrzak
Michał Pisarski z kanału “Michał Pisarski Tech”
Paweł “Mobzilla” Warzecha
Robert Nawrowski

Za co serdecznie dziękujemy!

Dorzucamy do oferty również kilka drobnych gadżetów sklepu Silton Electronics (no i oczywiście słynne już krówki).

Prosimy o rozważne podejście do licytacji!

Chcemy uniknąć nieprzyjemnych sytuacji takich jak podbijanie wartości sprzętu i późniejsze nieopłacenie zakupu. Jest to przedmiot przekazywany na cele charytatywne pochodzący z prywatnych zbiorów, stąd brak możliwości zwrotu, reklamacji czy wystawienia faktury.

Istnieje możliwość odbioru osobistego (po wcześniejszym umówieniu), do którego gorąco zachęcamy. Przedmiot można będzie odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu lub w siedzibie firmy na terenie Zielonej Góry.

Projekt wspiera również społeczność TBiMZ, klikając w poniższy banner możecie dorzucić się do naszej wspólnej, wirtualnej eSkarbonki!

Zobacz, jak graliśmy z WOŚP w 2023 roku!

Taką kwotę uzbieraliśmy wspólnie z naszymi przyjaciółmi podczas finału w 2023 roku!
0

 

Wyjątkowa aukcja charytatywna!

Oferujemy wyjątkowy zestaw, który był upominkiem od firmy Google dla zagranicznych testerów, YouTuberów, recenzentów oraz sprzedawców sprzętu marki Google Pixel. Pochodzi z prywatnej kolekcji właściciela sklepu Silton Electronics.

Zestaw składa się z:
– smartfonu Google Pixel 5;
– słuchawek TWS Google Pixel Buds;
– etui Pixel 5;
– wyjątkowego listu kierowanego od producenta do posiadacza;
– drobnych gadżetów sklepu Silton Electronics;