O nas

Cieszę się, że z nami jesteś!

Nazywam się Tomek Mucha i chciałbym opowiedzieć Wam o Silton Electronics i swojej historii.

Elektronika to dziedzina, którą interesuję się właściwie od dziecka. Już w czasach szkolnych wymieniałem się telefonami z kolegami z podwórka, by być możliwie na bieżąco z nowymi technologiami.

Pierwszy telefon, którego zakupiłem za własne pieniądze, to legendarna Nokia N95. Wydałem na nią całe dwie wypłaty!


Szczególnie ważny był rok 2017, kiedy to poznałem smartfony Pixel. Nie były (i nadal nie są one) oficjalnie oferowane na polskim rynku, stąd postanowiłem je sprowadzać do kraju samodzielnie, aby każdy fan technologii mógł pokochać je tak samo jak i ja. Wtedy też dałem się poznać Internautom, regularnie zabierając głos m.in. na facebookowych grupach dyskusyjnych związanych z fanami smartfonów Google czy Telefoniarzami.


Kolejny kamień milowy nastąpił w 2019 roku. Wtedy to pojawił się plan założenia sklepu z elektroniką, w którym będę oferował zarówno smartfony Google Pixel, jak i inny sprzęt cenionych producentów.

Następstwem tego było powstanie marki Silton Electronics. Razem z naszym zespołem chcemy oferować Wam nowy sprzęt czołowych marek, nie rezygnując z wysokiej jakości obsługi czy atrakcyjnych cen, z jakich jesteśmy od lat kojarzeni przez Internautów.

Mamy ambicje, by za 10 lat Silton Electronics było siecią sklepów (w tym stacjonarnych), które będziemy prowadzili zgodnie z naszymi zasadami, według których najważniejszy jest człowiek. Nigdy nie patrzyliśmy na pieniądze, kierujemy się satysfakcją naszych klientów.

Stąd też nasze hasło, którym chcemy promować markę:

From People To People

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz życzymy Wam udanych zakupów. 
Tomek z zespołem esilton.pl